Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
У день Торжества Православ’я Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.
13/03/2011

13 березня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Четверту частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Предстоятель УПЦ прочитав у Свято-Троїцькій Китаївській Пустині
10/03/2011

У четвер, 10 березня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив читання заключної четвертої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського у соборному храмі Свято-Троїцького монастиря міста Києва (Китаївська Пустинь).

Третю частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Предстоятель УПЦ прочитав у Флорівському Свято-Вознесенському жіночому монастирі міста Києва
09/03/2011

9  березня, в третій день першого тижня Великого Посту, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир продовжив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Другу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Блаженніший Митрополит Володимир прочитав у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці
08/03/2011

8 березня, у другий день першого тижня Великого посту, Блаженніший Митрополит Володимир звершив повечір’я з читанням Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці.

Першу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського Предстоятель УПЦ прочитав у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
07/03/2011

У понеділок, 7 березня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир за Великим повечір’ям у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври звершив читання першої частини Покаянного канону преподобного Андрія, єпископа Критського.

У Прощенну неділю Блаженніший Митрополит Володимир попросив пробачення у духовенства та віруючих та благословив усіх на початок Великого Посту
06/03/2011

6 березня, у Прощену неділю, у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні духовенства обителі звершив Вечірню з чином прощення, а також благословив віруючих на початок Великого посту.

У Неділю сиропусну Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.
06/03/2011

6 березня, в Неділю сиропусну, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив приділ соборного храму Свято-Пантелеімонівського монастиря міста
04/03/2011

4 березня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Пантелеімонівський монастир у Феофанії.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив Свято-Ольгинський храм столиці
24/02/2011

24 лютого Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив освячення Свято-Ольгинського храму в місті Києві (вул. Вербицького, 3-г).

У Свято-Пантелеімонівському монастирі відбулося прославлення у лику святих засновника обителі ігумена Воніфатія (Виноградського)
20/02/2011

У неділю, 20 лютого,  Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди причислення до лику місцевошанованих святих Київської єпархії ігумена Воніфатія (Виноградського) (+27. 12. 1871 р. ст.ст.), які відбулися у Свято-Пантелеімонівському монастирі міста Києва (Феофанія).

<< 18 19 20 21 22 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5 Многофункциональный инструмент dremel. 070.com.ua - купить кофе в киеве с быстрой доставкой

Створення сайту "Лаймнет"