Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
У Свято-Покровському жіночому монастирі прославлено схиігуменю Софію (Гриньову)
21/10/2012

У неділю, 21 жовтня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі Свято-Покровського жіночого монастиря м. Києва.

Блаженніший Митрополит Володимир очолив прославлення у лику святих схіархієпископа Антонія (Абашидзе)
22/04/2012

22 квітня, у Фомину Неділю,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У Свято-Пантелеімонівському монастирі відбулося прославлення у лику святих засновника обителі ігумена Воніфатія (Виноградського)
20/02/2011

У неділю, 20 лютого,  Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди причислення до лику місцевошанованих святих Київської єпархії ігумена Воніфатія (Виноградського) (+27. 12. 1871 р. ст.ст.), які відбулися у Свято-Пантелеімонівському монастирі міста Києва (Феофанія).

Православна Церква святкуватиме Собор Київських святих
10/02/2011

Синод встановив святкування Собору Київських святих, який вшановуватиметься 15/28 липня в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира (журнал №1).

У Хрестовоздвиженському жіночому монастирі міста Полтави відбулася канонізація єпископа Афанасія (Вольховського)
10/10/2010

У неділю, 10 жовтня, у Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочисту Божественну Літургію за якою звершив чин прославлення у лику святого єпископа Афанасія (Вольховського).

Митрополит Володимир очолив чин прославлення у лику святих трьох угодників Божих в Глинській пустині
21/08/2010

21 серпня, в Свято-Різдва Пресвятої Богородиці Глинській пустині за Божественною Літургією, яку очолив Блаженніший Митрополит Володимир, відбувся чин прославлення трьох угодників Божих, які несли чернечий послух у цій обителі.

У Криму звершено чин прославлення у лику святих ігумені Параскеви (Родимцевої)
11/07/2010

11 липня у Свято-Троїцькому Параскевієвому Топловському жіночому монастирі Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин прославлення у лику святих ігумені Параскеви (Родимцевої).

Урочистості з нагоди прославлення у лику святих подвижниці благочестя інокині Анастасії (Романової)
24/01/2010

24 січня, у Свято-Покровському жіночому монастирі міста Києва, Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди прославлення у лику місцешанованих святих засновниці цієї обителі подвижниці благочестя інокині Анастасії (Романової).

У Чернігові відбувся чин прославлення святителя Філарета (Гумілевського)
25/10/2009

У неділю, 25 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію, підчас якого взяв участь в урочистостях з нагоди прославлення у лику місцевошанованих святих Чернігівської єпархії архієпископа Чернігівського Філарета (Гумілевського).

Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин прославлення в лику святих праведного Феодосія Балтського
20/10/2009

20 жовтня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав м. Балту, де в Свято-Успенському соборі звершив Божественну Літургію і чин прославлення в лику святих праведного Феодосія Балтського.

1 2 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"