Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Святкове Пасхальне богослужіння протоієрей Віталій Косовський очолив у Іллінському храмі
04/04/2010

У ніч з 3 на 4 квітня, Святкове Пасхальне богослужіння Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський очолив у Свято-Іллінському храмі на Подолі у співслужінні духовенства храму. За богослужінням молилися сотні віруючих.

Протоієрей Віталій Косовський звершив Вечірню Великої П’ятниці
02/04/2010

2 квітня Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський звершив Вечірню з виносом Плащаниці Спасителя в Свято-Іллінському храмі на Подолі.

28 березня протоієрей Віталій Косовський звершив Літургію в Свято-Іллінському храмі
28/03/2010

28 березня, у свято Входа Господнього до Єрусалима, Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський очолив святкову Божественну літургію в Свято-Іллінському храмі на Подолі.

7 лютого Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський звершив Божественну літургію в день пам'яті мученика Віталія.
07/02/2010

7 лютого в день пам'яті святого мученика Віталія святкує свій день тезоіменитства Секретар Київської Митрополії професор протоієрей Віталій Косовський, благочинний храмів міста Києва, настоятель Свято-Іллінського храму.

Мощі святого Іоанна Сочавського прибули до Свято-Іллінського храму міста Києва
29/11/2009

29 листопада о 9-00 в Свято-Іллінський храм прибула рака з мощами мученика Іоанна Сочавського. Мощі святого урочисто зустріли настоятель храму Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський та духовенство храму.

Урочисте Богослужіння у Свято-Іллінському храмі
21/09/2009

21 вересня, у день великого свята Різдва Пресвятої Богородиці та Пріснодіви Марії, Секретар Київської Митрополії, Благочинний храмів міста Києва та настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Віталій Косовський святкував 20-ту річницю служіння в сані священника і 21-річчя служіння всього у священному сані.

Престольне свято у Свято-Іллінському храмі міста Києва
02/08/2009

2 серпня, в день пам’яті святого пророка Божого Іллі, біля найдавнішого храму міста Києва - Свято-Іллінської церкви на Подолі – була звершена святкова Божественна літургія.

3 травня Церква урочисто святкує пам’ять жінок-мироносиць
03/05/2009

У день свята настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Віталій Косовський привітав усіх парафіянок храму із цим прекрасним святом, вручивши їм розкішні червоні троянди.

Святкове Пасхальне богослужіння протоієрей Віталій Косовський очолив в Іллінському храмі
19/04/2009

У ніч з 18 на 19 квітня, Святкове Пасхальне богослужіння Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський очолив у Свято-Іллінському храмі на Подолі у співслужінні духовенства храму.

Протоієрей Віталій Косовський звершив утреню із читанням Страсних Євангелій
16/04/2009

Вечором 16 квітня, в Великий Четвер, Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський звершив утреню із читанням дванадцяти Євангелій в Свято-Іллінському храмі на Подолі у співслужінні кліриків святого храму.

<< 18 19 20 21 22 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"