Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у храмі на честь Всіх святих
16/05/2010

16 травня, в день пам’яті святих отців Першого Вселенського собору та преподобного Феодосія Печерського, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у храмі на честь Всіх святих, у якому перебуває чудотворна Курсько-Корінна ікона Божої Матері.

Курсько-Корінна ікона Божої Матері прибула в місто Київ
13/05/2010

У  четвер, 13 травня, до Києва прибула  найбільша святиня Руської Православної Церкви Закордоном - Курсько-Корінна ікона Божої Матері «Знамення». Ікона Божої Матері буде перебувати у храмі Всіх Святих з 13 до 22 травня.

У день свята Вознесіння, Предстоятель УПЦ відправив Літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
13/05/2010

13 травня, у день свята Вознесіння Господа нашого Іісуса Христа Блаженніший Митрополит Володимир  звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божествену літургію у Свято-Успенському соборі Почаївської Лаври
12/05/2010

12 травня, у день пам’яті преподобного Амфілохія Почаївського, Предстоятель Української Православної Церкви, звершив Божествену літургію у Свято-Успенському соборі Почаївської Лаври.

10-11 травня пройшли урочистості з нагоди 850-річчя Успенського кафедрального собору Володимир-Волинського.
11/05/2010

У вівторок, 11 травня, в день пам’яті Собору Волинських святих,  Блаженніший Митрополит Володимир та Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон очолили Божественну літургію на площі перед  Успенським собором.

Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди ювілею настоятельки Свято-Успенської Зимненської обителі
10/05/2010

10 травня, Блаженніший Митрополит Володимир разом із Митрополитом Східно-Американським і Нью-Йоркським Іларіоном звершили Божественну літургію  у Свято-Успенському храмі Святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря.

Школа рятувальників
10/05/2010

«Школа рятувальників» - це наметове містечко прямо у лісі. Діти самі розбивали намети та розгортали польову кухню, де самі й готували собі їжу.

65 років Великої Перемоги
10/05/2010

Не знайдеться більше тих слів, щоб виразити усю глибину подяки нашим ветеранам, які відстояли нашу Батьківщину у роки фашистської навали. Вони своїм подвигом, своїм життям довели сенс великої перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми живемо у незалежній державі, і наші діти вільні люди.

Предстоятель УПЦ звершив заупокійну літію біля могили Невідомого солдата в Парку Великої Слави
09/05/2010

Урочистості з нагоди 65-ї річниці перемоги в Великій Вітчизняній війні 9 травня 2010 року розпочалися з церемонії покладання квітів та молитви біля могили Невідомого солдата в Парку Великої Слави.

Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон звершив Божественну Літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври
09/05/2010

9 травня 2010 року, в Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого і в день 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Божественну Літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври очолив митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон.

<< 100 101 102 103 104 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"