Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці
04/04/2008

7 квітня, у день великого Двонадесятого свята - Благовіщення Пресвяої Богородиці, Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський очолить урочисту Літургію в київському соборі Благовіщення Діви Марії (за адресою - пр-т Перемоги, 111). У святковій Літургії йому співслужитимуть благочинні столичних округів, священство собору,  та інше духовенство.

Поїздка з оглядом будівельних майданчиків
04/04/2008

Благочинний храмів м. Києва протоієрей Віталій Косовський, виконуючи функції, визначені його обов'язками Голови Синодального відділу Українськї Православної Церкви з архітектури та будівництва, відвідав храми, що перебувають у стані спорудження.

Поїздка на Святу Землю
02/04/2008

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського та всєї України Володимира група прочан на чолі з Секретарем Київської Митрополії протоієрем Віталієм Косовським здійснила подорож на Святу Землю. Під час поїздки група відвідала річку Йордан та Галилейське море, побувала у Храмі Різдва Христового у Віфлеємі.

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
28/03/2008

За благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Володимира (Сабодана), за особистою підтримкою професора Київської Духовної Академії протоієрея Віталія Косовського у Києві проходила Всеукраїнська науково-практична конференція "Педагогіка духовності: історія та сучасність". У ній брали участь численні педагоги та викладачі, представника центральних і регіональних органів влади, клірики та священники, а також широкі верстви студентства. Деякі доповіді викликали жваві дискусії порушеними в них питаннями та змушували присутніх замислитися над актуальними проблемами виховання молоді в річищі православ'я. Такою була й доповідь Секретаря Київської Митрополії протоієрея Віталія Косовського.

Пройшли чергові збори благочинних м. Києва
28/03/2008

28 березня 2008 р. під керівництвом протоієрея Віталія Косовського відбулися збори благочинних дев'яти округів м. Києва. Під час зборів було розглянуто широке коло питань, що стосуються релігійного життя в столиці України.

<< 153 154 155 156 157
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"