Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
В храмі великомучениці Варвари звершено спільне архієрейське богослужіння
09/06/2014

9 червня, в день Святого Духа, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія в храмі на честь великомучениці Варвари Першого шевченківського благочиння (на території Київської обласної лікарні № 1) було звершено соборну архієрейську літургію.

У день Святої Трійці Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі
08/06/2014

8 червня, в неділю 8-у після Великодня, день Святої Трійці (П’ятидесятниці), Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божествену літургію та Вечірню на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

В День Святой Троицы в Свято-Ильинском храме совершена праздничная Божественная литургия
08/06/2014

8 июня 2014 года, в Неделю 8-ю по Пасхе, День Святой Троицы, перед Свято-Ильинским храмом на Подоле священнослужителями прихода совершена праздничная Божественная литургия.

В храме в честь мученика Виталия совершены богослужения Троицкой поминальной субботы
07/06/2014

7 июня 2014 года, в Троицкую поминальную субботу, в храме в честь святого мученика Виталия состоялись поминальные богослужения о упокоении "всех от века усопших благочестивых христиан, отец и братий наших".

У День святкування пам’яті святих отців I Вселенського Собору Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
01/06/2014

1 червня, в неділю 7-у після Пасхи, день святкування пам’яті святих отців I Вселенського Собору (325), Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

В 7-ю Неделю по Пасхе торжественно воспоминается память святых отцов Первого Вселенского Собора
01/06/2014

1 июня, в 7-ю Неделю по Пасхе Православная Церковь торжественно воспоминает святых отцов Первого Вселенского Собора, составителей первой части Символа Веры. В этот день в Свято-Ильинском храме протоиерей Ростислав Войцеховский совершил Божественную литургию.

В день праздника Вознесения Господня в храме совершили торжественную Божественную литургию
29/05/2014

29 мая, в день Вознесения Господня, протоиерей Виталий Косовский в сослужении духовенства Свято-Ильинского храма совершил праздничную Божественную литургию.

У день 22-ої річниці обрання Блаженнішого Митрополита Володимира Предстоятелем УПЦ в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври звершено урочисту Божественну літургію
27/05/2014

27 травня 2014 року виповнилося 22 роки обрання Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира.

В Неделю 6-ю по Пасхе совершена Божественная литургия в Свято-Ильинской церкви на Подоле
26/05/2014

25 мая 2014 года, в Неделю 6-ю по Пасхе, о слепом, протоиерей Николай Ризун совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме.

У день пам’яті святителя і чудотворця Миколая Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри очолив Божественну літургію в Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря
22/05/2014

22 травня, в день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських в Барі, Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію в Миколаївському соборному храмі Київського Покровського жіночого монастиря.

<< 19 20 21 22 23 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5

Створення сайту "Лаймнет"