Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
У резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви відбулась зустріч Святішого Патріарха Кирила та Святішого Патріарха-Католікоса Іллі ІІ
26/07/2011

26 червня, у резиденції Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира  відбулась зустріч Святішого Патріарха Кирила та Святішого Патріарха-Католікоса Іллі ІІ.

Священноархімандрит Києво-Печерської Лаври зустрів у монастирі Святійшого Патріарха Кирила
26/07/2011

Увечері, 26 липня, Святіший Патріарх Кирил прибув до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Архієреї Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром зустріли Святішого Патріарха Кирила у Києві
26/07/2011

26 липня, розпочався триденний візит Предстоятеля Руської Православної Церкви до України, присвячений Дню Хрещення Київської Русі.

Свято-Іллінський храм відвідав грузинський патріарх Ілія II
26/07/2011

26 липня 2011 року, під час офіційного візиту до України з нагоди святкування дня тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Святіший і Блаженні ший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілія відвідав Свято-Іллінський храм міста Києва.

Святіший Патріарх Ілля II взяв участь у відкритті виставки «Іверія та Києво-Печерська Лавра – благодатні угіддя Пресвятої Богородиці»
26/07/2011

26 липня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відкрилася виставка "Іверія та Києво-Печерська Лавра - благодатні угіддя Пресвятої Богородиці".

Предстоятель Української Православної Церкви зустрів Патріарха-Католікоса всієї Грузії Іллю ІІ в Києво-Печерській Лаврі
25/07/2011

Після прильоту до столиці України Святіший Патріарх відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

Делегація Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром зустрічала Патріарха-Католікоса всієї Грузії Іллю II в аеропорту «Бориспіль»
25/07/2011

25 липня до столиці України прибув Предстоятель Грузинської Православної Церкви Святіший і Блаженніший Патріарх-Католикос всієї Грузії, архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Піцундський і Сухумо-Абхазький Ілія II. Разом із Патріархом Іллею до Києва прибула делегація Грузинського Патріархату.

У день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі
24/07/2011

24 липня, у день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божествену літургію у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

ИНТЕРВЬЮ. Настоятель Свято-Ильинского храма города Киева профессор протоиерей Виталий Косовский: «Я не заметил, как пролетели 20 лет, потому что каждый день работал, не покладая рук»
18/07/2011

Свято-Ильинская церковь — это первый храм Киевской Руси. В 2015 году исполнится 1070 лет со дня упоминания о нем преподобным Нестором Летописцем в «Повести временных лет». В истории храма было всякое: расцвет сменял упадок и наоборот.

На приходе храма преподобного Агапита Печерского проводился конкурс женских образов, запечатленных на фото, под названием «Христианочка».
17/07/2011

C 15 июня по 13 июля на приходе храма преподобного Агапита Печерского по благословению настоятеля протоиерея Андрея Ткачева проводился конкурс женских образов, запечатленных на фото, под названием «Христианочка».

<< 66 67 68 69 70 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5

Створення сайту "Лаймнет"