Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, протоієрей Віталій Косовський нагороджений високою церковною нагородою
14/07/2011

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, з нагоди 20-річчя призначення на посаду настоятеля Свято-Іллінського храму міста Києва секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва, професор протоієрей Віталій Косовський нагороджений орденом Святого Апостола Андрія Первозванного.

Предстоятель Української Православної Церкви привітав протоієрея Віталія Косовського з 20-річчіям настоятельства
14/07/2011

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир привітав секретаря Київської Митрополії, благочинного міста Києва, професора протоієрея Віталія Косовського з 20-річчіям призначення на посаду настоятеля Свято-Іллінського храму міста Києва.

20-річчя настоятельства секретаря Київської Митрополії, благочинного міста Києва, професора протоієрея Віталія Косовського
14/07/2011

14 липня 2011 року виповнилось 20 років з дня призначення секретаря Київської Митрополії, благочинного міста Києва, професора протоієрея Віталія Косовського на посаду настоятеля Свято-Іллінської парафії столиці.

У день пам’яті первоверховних апостолів Петра і Павла Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію на соборній площі Лаври
12/07/2011

12 липня Православна Церква вшановує пам'ять первоверховних апостолів Петра і Павла. Цього дня Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Священнослужителі міста Києва привітали Предстоятеля УПЦ з 45-річчям архієрейського служіння
10/07/2011

10 липня 2011 року у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі священнослужителі міста Києва привітали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з 45-річчям архієрейського служіння.

Українська Православна Церква молитовно відзначила 45-ту річницю архієрейської хіротонії свого Предстоятеля
09/07/2011

9 липня, у день вшанування Тихвинської ікони Божої Матері, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначив 45-річчя своєї архієрейської хіротонії.

Ухвала Собору Української Православної Церкви
08/07/2011

Ювілейний Собор Української Православної Церкви, що відбувся з волі Божої у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі 8 липня 2011 року, заслухавши доповідь Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та підбиваючи підсумки діяльності Української Православної Церкви за період від останнього Собору УПЦ, що відбувся 26 червня 1992 року, ухвалив наступне.

Блаженнішому Митрополиту Володимиру присвоєне звання «Герой України»
08/07/2011

8 липня, під час роботи Ювілейного Собору Української Православної Церкви до президії зателефонували з Адміністрації Президента та повідомили, що згідно з рішенням Президента, Блаженнішого Митрополита Володимира удостоєно звання «Герой України»

Доповідь Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира на Ювілейному Соборі Української Православної Церкви
08/07/2011

Сьогодні у стінах Святої Успенської Києво-Печерської Лаври Українська Православна Церква зібралася в усій своїй соборній Повноті. Життя жительствує, за словом святителя Іоанна Златоуста, і, дякуючи Богові за кожен прожитий рік, сьогодні ми маємо підвести підсумки пройденого нами періоду життя та служіння.

Відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви
08/07/2011

8 липня в Трапезній палаті храму преподобних Антонія та Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви.

<< 67 68 69 70 71 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5

Створення сайту "Лаймнет"