Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
У Прощенну неділю Блаженніший Митрополит Володимир попросив пробачення у духовенства та віруючих та благословив усіх на початок Великого Посту
06/03/2011

6 березня, у Прощену неділю, у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні духовенства обителі звершив Вечірню з чином прощення, а також благословив віруючих на початок Великого посту.

У Неділю сиропусну Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.
06/03/2011

6 березня, в Неділю сиропусну, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Відео сюжет святкування Масляної біля Іллінського храму в Києві
05/03/2011

Телеканал Світ Православ'я зняв відео ролик святкування православної Масляної біля Свято-Іллінського храму на Подолі.

У Свято-Іллінському храмі відбулися збори благочинних міста Києва
04/03/2011

4 березня 2011 року у Свято-Ільїнському храмі міста Києва під головуванням настоятеля храму, благочинного міста Києва, секретаря Київської Митрополії, професора протоієрея Віталія Косовського відбулось зібрання благочинних районів столиці.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив приділ соборного храму Свято-Пантелеімонівського монастиря міста
04/03/2011

4 березня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Пантелеімонівський монастир у Феофанії.

Православна Масляна в Києві.
27/02/2011

27 лютого 2011 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та при сприянні благочиння міста Києва на території Свято-Ільїнського храму відбулось святкування Православної Масляної.

Блаженніший Митрополит Володимир освятив Свято-Ольгинський храм столиці
24/02/2011

24 лютого Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив освячення Свято-Ольгинського храму в місті Києві (вул. Вербицького, 3-г).

Старіший клірик міста Києва протоієрей Роман Косовський нагороджений пам’ятним знаком «65 років перемоги у Великій Вітчизняній Війні»
22/02/2011

Напередодні Дня захисника Вітчизни старіший клірик міста Києва протоієрей Роман Косовський нагороджений пам’ятним знаком «65 років перемоги у Великій Вітчизняній Війні».

Протоієрей Віталій Косовський прокоментував зміни у Статуті релігійної громади УПЦ та у процедурі реєстрації громад в органах Київської міської державної адміністрації
22/02/2011

Секретар Київської Митрополії професор протоієрей Віталій Косовський прокоментував набуття чинності нової редакції Статуту релігійної громади Української Православної Церкви в місті Києві, а також документа, що регулює порядок реєстрації релігійних громад УПЦ в органах Київської міської державної адміністрації.

У Свято-Пантелеімонівському монастирі відбулося прославлення у лику святих засновника обителі ігумена Воніфатія (Виноградського)
20/02/2011

У неділю, 20 лютого,  Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди причислення до лику місцевошанованих святих Київської єпархії ігумена Воніфатія (Виноградського) (+27. 12. 1871 р. ст.ст.), які відбулися у Свято-Пантелеімонівському монастирі міста Києва (Феофанія).

<< 77 78 79 80 81 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"