Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
Митрополит Володимир освятив новий іконостас у Свято-Миколаївському соборі Горловки
27/09/2010

27 вересня, у свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі Горловки.

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
27/09/2010

Римські імператори-язичники намагалися повністю знищити в людстві пам’ять про священні місця, де постраждав за людей і воскрес Господь наш Іісус Христос. Імператор Адріан (117 - 138) наказав засипати землею Голгофу і Гроб Господній і на штучному пагорбі поставити капище язичницькій богині Венері та статую Юпітера. На це місце збиралися язичники і здійснювали ідольські жертвопринесення.

Предстоятель УПЦ очолив Чин Воздвиження Хреста Господнього в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Донецька
26/09/2010

26 вересня, напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, очолив Всеношну з чином Воздвиження Хреста в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Донецька.

Митрополит Володимир звершив освячення Поклонного хреста
26/09/2010

26 вересня Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, звершив освячення Поклонного хреста на території Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Донецька.

Предстоятель УПЦ освятив розпис в Свято-Успенському храмі міста Костянтинівки
25/09/2010

В суботу, 25 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Успенський храм Костянтинівки, де звершив чин освячення розпису. На завершення короткого молебня було виголошено многоліття Предстоятелю Української Православної Церкви.

У храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія єпископ Пантелеімон освятив хрест
25/09/2010

У суботу, 25 вересня, за благословенням Блаженнішого Митрополита Володимира єпископ Васильківський Пантелеімон звершив освячення накупольного хреста для храму на честь преподобних Антонія і Феодосія при Південному кладовищі міста Києва.

Місто Слов’янськ відвідав Митрополит Володимир
25/09/2010

В суботу, 25 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, помолився у  Свято-Олександро-Невському кафедральному соборі міста Слов’янська.

Предстоятель УПЦ відвідав місто Ізюм
24/09/2010

24 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, відвідав місто Ізюм Харківської області, де у Свято-Вознесенському соборі міста відправив подячний молебень.

Митрополит Володимир очолив урочистості на честь собору Святогірських святих
24/09/2010

24 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, очолив урочистості у Свято-Успенській Святогірській Лаврі з нагоди собору Святогірських святих.

Предстоятель УПЦ освятив дзвони та накупольні хрести для храму Спаса Нерукотворного
22/09/2010

22 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, відвідав столичний храм Спаса Нерукотворного, що по вулиці Комісара Рикова, 4, і звершив освячення дзвонів та накупольних хрестів для дерев’яної церкви.

<< 87 88 89 90 91 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5

Створення сайту "Лаймнет"