Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
Святішому Патріарху Кирилу був присуджений ступінь Почесного доктора Дніпропетровського національного університету
24/07/2010

Увечері 24 липня 2010 року в будівлі Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончаря відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з викладачами і студентами вузу.

Святіший Патріарх Кирил звершив закладку храму Воскресіння Христового на території підприємства «ПІВДЕНМАШ» і відвідав виробничі приміщення.
24/07/2010

24 липня 2010 року в Дніпропетровську Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав державне підприємство «Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод" імені А.М. Макарова» (ПІВДЕНМАШ).

Святіший Патріарх Кирил поклав вінок до меморіалу героям Кримської війни в Севастопольському парку Дніпропетровська
24/07/2010

24 липня 2010 року в ході перебування в Дніпропетровській єпархії Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав в Дніпропетровську Севастопольський парк — військовий некрополь героїв Кримської війни 1853-1856 років.

Митрополит Київський і всієї України Володимир освятив храм в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира
24/07/2010

24 липня, у день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, малим чином освятив новозбудований храм в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира.

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з духовенством Дніпропетровської єпархії
24/07/2010

24 липня 2010 року Предстоятель Руської Православної Церкви відвідав Дніпропетровське єпархіальне управління. В актовому залі відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з духовенством єпархії.

Святіший Патріарх Кирил після прибуття до Дніпропетровська відвідав головний храм Дніпропетровської єпархії
24/07/2010

24 липня 2010 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який здійснює подорож по Україні, прибув до Дніпропетровська. Після прибуття до Дніпропетровська Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор.

Відбулася зустріч Святійшого Патріарха Кирила з Президентом України В.Ф. Януковичем
23/07/2010

23 липня 2010 року Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся в Криму з Президентом України В.Ф. Януковичем.

Святійший Патріарх Кирил ознайомився зі Свято-Успенським Одеським чоловічим монастирем і духовною семінарією.
22/07/2010

Вечором 22 липня Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил ознайомився зі Свято-Успенським Одеським чоловічим монастирем, де відвідав Свято-Успенський і Свято-Микільський храми, а також надвратний храм на честь святих князей-страстотерпців Бориса і Гліба.

Святійший Патріарх Кирил зустрівся з міською громадськістю і духовенством в Одеському національному театрі опери та балету
22/07/2010

22 липня 2010 року в ході перебування Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Одеській єпархії в будівлі Національного академічного театру опери і балету відбулася зустріч Святійшого Владики з громадськістю Одеси та інших міст України.

Патріарху Кирилу присвоєно вчений ступінь почесного доктора Одеської національної юридичної академії
22/07/2010

22 липня 2010 року Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Одеську національну юридичну академію. Біля входу в адміністративний корпус академії його зустрічали президент навчального закладу С. В. Кивалов, викладачі і студенти, прихожани студентського храму.

<< 94 95 96 97 98 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5

Створення сайту "Лаймнет"