Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
22/05/2009
Митрополит Володимир з архіпастирським візитом відвідав Запорізьку єпархію.
З 21 по 22 травня тривав архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Запорізької єпархії Української Православної Церкви.

21 травня Архіпастир мав зустріч у Запорізькій облдержадміністрації та благословив підписання Угоди про співпрацю у сфері фізичного виховання молоді та спорту між обласною владою та Запорізькою єпархією.

22 травня в день пам’яті святителя Миколая Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Свято-Покровському соборі міста Запоріжжя. Йому співслужили архієпископи Василій (Златолинський) та Криворізький і Нікопольський Єфрем, єпископи: Бердянський і Приморський Єлисей, Переяслав-Хмельницький Олександр, Запорізький і Мелітопольський Іосиф, Кременчуцький і Лубенський Володимир; секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, духовенство Запорізької та Бердянської єпархій.

За богослужінням усі архієреї привітали керуючого Запорізькою єпархією єпископа Іосифа з днем небесного покровителя — преподобного Іосифа Оптинського, пам’ять якого святкується того ж дня, та побажали йому плідного служіння на славу Святої Церкви і запорізької землі.

Блаженніший Митрополит Володимир також відвідав острів козацької слави – Хортицю, де оглянув відновлену Запорізьку Січ та реконструйований дерев’яний храм козацької доби, будівництво якого ще триває. Довкола відродженої Січі відбувається поступове єднання різних гілок українського козацтва.

Того ж дня Блаженніший Митрополит Володимир звершив освячення наріжного каменя і хреста на місці будівництва в центрі Свято-Володимирського кафедрального собору Запорізької єпархії.

Вечором завершився архіпастирський візит Предстоятеля УПЦ і офіційна делегація повернулася до Києва.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"