Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
11/07/2009
Блаженніший Митрополит Володимир з архіпастирським візитом перебуває в Одеській єпархії
10 липня в Одеському аеропорту Предстоятеля Української Православної Церкви зустрів, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Після прибуття, Митрополит Володимир відвідав Свято-Успенський Одеський чоловічий монастир, розташований на високому березі моря в районі Великого Фонтану. Тут Предстоятеля УПЦ зустрічали хлібом-сіллю і букетами квітів насельники обителі і численні віруючі. Митрополит Володимир у супроводі митрополита Агафангела оглянув обитель і відвідав братське кладовище, де помолився у могили свого духовного отця митрополита Бориса (Віка).

11 липня Предстоятель УПЦ відвідав Свято-Іллінський Одеський чоловічий монастир. Його Блаженство супроводжували митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, єпископ Білгород-Дністровський Алексій, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський.

Біля входу в обитель Блаженнішого Владику зустрічали численні прихожани і юні вихованці недільної школи, які вручили високому гостеві букети квітів. Митрополит Володимир дав усім віруючим архіпастирське благословення і вручив дітям солодкі подарунки.

Блаженніший Владика ознайомився з ходом будівельних і реставраційних робіт, які здійснюються за благословенням митрополита Агафангела братією, а також помолився перед численними святинями, дбайливо зібраними і дбайливо береженими намісником обителі архімандритом Віктором (Биковим).

На згадку про відвідини обителі архімандрит Віктор подарував Блаженнішому Владиці ікону великомученика і цілителя Пантелеімона з частинкою мощей святого угодника Божого.

Того ж дня Блаженнейший Митрополит Володимир відвідав храм святих мучеників Адріана і Наталії, розташований в найкрасивішому місці Одеси – на Французькому бульварі. Як настоятель храму, єпископ Алексій розказав високому гостеві про виконані реставраційні роботи, які були проведені в храмі, показав прекрасні мозаїчні ікони, які прикрасили церкву і органічно вписалися в архітектурний стиль всього Французького бульвару.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"