Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
17/09/2009
Архіпастирський візит Предстоятеля УПЦ до Білоцерківської єпархії
Цього року Білоцерківська єпархія святкує 15-річчя створення єпархії та 170-річчя освячення Спасо-Преображенського кафедрального собору.

В урочистих торжествах взяв участь Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, який 17 вересня із архіпастирським візитом прибув до Білоцерківської єпархії у супроводі єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра, Секретаря Київської Митрополії протоієрея Віталія Косовського та очолив Божественну літургію у кафедральному соборі міста. Його Блаженству співслужили архієреї Української , Російської та Грецької Православних Церков, численне духовенство.

За богослужінням Архіпастир звершив заупокійну панахиду по графині Олександрі Браницькій, чиїм коштом було зведено Спасо-Преображенський собор, та митрополиту Київському і Галицькому Євгенію (Болховітінову), який благословив його зведення. Також Блаженніший Владика освятив пам’ятну дошку на честь вищезгаданої храмобудівниці.

Наприкінці відправи Первосвятитель поздоровив керуючого єпархією, духовенство та вірян із ювілеями, що сьогодні відзначаються. В свою чергу архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан подякував Предстоятелю за відвідини єпархії та на згадку подарував йому образ рівноапостольного князя Володимира.

На завершення свого візиту, Блаженніший Владика звершив освячення каплиці на честь рівноапостольного князя Володимира на  залізничному вокзалі міста, яку було зведено усього за 3 дні за ініціативи та стараннями начальника Південно-Західної залізниці в ознаменування 15-ї річниці створення Білоцерківської єпархії.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"