Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
06/10/2009
У Свято-Вознесенському Флорівському монастирі відбулось прославлення преподобної Єлени (Бехтєєвої)
6 жовтня Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, відвідав Свято-Вознесенський Флорівський жіночий монастир столиці, де у головному храмі обителі звершив Божественну літургію. Його Блаженству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Овруцький і Коростенський Віссаріон, єпископи: Ніжинський і Батуринський Іриней, Макарівський Іларій, Яготинський Серафім, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр, Кременчуцький і Лубенський Володимир, Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, духовенство храму і міста Києва.

За богослужінням відбувся чин прославлення у лику місцешанованих  святих інокині Єлени (Бехтєєвої).

Спочатку була відправлена остання заупокійна літія за матінкою Єленою, після чого єпископ  Пантелеімон ознайомив присутніх із рішенням Священного Синоду УПЦ від 9 липня цього року (журнал № 38) про причислення до лику місцевошанованих святих Київської єпархії подвижниці благочестя монахині Єлени (Бехтеєвої) (+23 березня/5 квітня 1834), а єпископ Іларій – із життєписом преподобної.

Наприкінці чину прославлення під спів тропаря, кондака та величання преподобній Єлені із вівтаря було винесене її іконописне зображення, яким Митрополит благословив усіх присутніх. Після цього Архіпастир і духовенство вклонилися нетлінним мощам святої Єлени Флорівської.

Наприкінці богослужіння настоятелька обителі ігуменя Антонія (Фількіна) на молитовну пам’ять про сьогоднішній день подарувала Митрополитові образ щойно прославленої угодниці Божої з часточкою її чесних мощей.

Черниця Єлена була однією з найбільш шанованих мешканок Флорівського монастиря. За життя її дуже любили і поважали стариці та миряни за добрі справи і уміння утішити в скорботі.

Житіє святої
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"