Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
26/10/2009
Митрополит Володимир освятив храм на честь Єрусалимської ікони Божої Матері
У понеділок, 26 жовтня, Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері, що на території Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва (вул. Жилянська, 88). Йому співслужили: єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський, протоієрей Георгій Коваленко та духовенство храму.

Звертаючись до присутніх, Архіпастир наголосив на важливості храму Божого у житті людини. Також Владика Митрополит відзначив церковними нагородами тих людей, хто допоміг збудувати цей храм.

На освячені  також був присутній заступник столичного градоначальника Віталій Журавський, який відзначив, що сьогоднішня подія є знаковою, оскільки це вперше на території вищого навчального закладу столиці відкрито храм, та виразив надію, що у майбутньому цей добрий приклад наслідують і інші ВУЗи міста Києва.

Храм на честь Єрусалимської ікони Божої Матері було збудовано за ініціативи керівництва Академії, яке цим самим втілило у життя давню ідею, тим більше, що на їхню думку храм повинен сприяти тому, щоб студенти виходили з інституту високодуховними людьми.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"