Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
22/05/2010
9 травня — 65-та річниця Великої Перемоги
В цей знаменний день православна молодь, одягнута в військову форму тих часів, поїхали привітати стареньких в домі пристарілих по вул. Жукова 2. Дівчата та хлопці передали привітання та  подарунки від настоятеля Свято-Ольгинської парафії  протоієрея Всеволода.

Найголовнішим подарунком була пісня. Заспівали разом з ветеранами і присутніми: Катюшу, Журавлі, Альошу — усім відомі пісні.   Молодь пройшла по усіх поверхам з найщирішими побажаннями та подякою, привітали  немічних, лежачих людей.

Після дому пристарілих, була зустріч з ветеранами на подвір’ї Свято-Ольгинської церкви. Ветеранів привітали піснею  День Перемоги.  Вони приїхали до церкви на запрошення протоієрея Всеволода  та  голови Державної адміністрації Дарницького району Сташука Віталія.  Ветеранів запросили в актовий зал, де відбулися трапеза та невеличкий концерт-привітання.

Ветерани в свою чергу були приємно вражені увагою та подарунками. Адже з кожним роком їх стає все менше і менше, а з ними і війна з нашої пам’яті йде все далі і далі…

Велика подяка прот. Всеволоду, а також голові Державної адміністрації Дарницького району Сташуку Віталію за розуміння і підтримку православної молоді. 
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"