Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
01/07/2010
У Києво-Печерській Лаврі відбулася нарада у справах монастирів Київської єпархії
1 липня в Актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбулася нарада у справах монастирів Київської єпархії, яку очолив голова Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів архієпископ Вишгородський Павел.

У вступному слові, владика підкреслив  важливість подібних зустрічей, оскільки вони дають можливість знаходити вирішення  у спільних важливих  питаннях та повідомив, що у майбутньому планується зібрання намісників і настоятельниць монастирів усіх єпархій УПЦ.

Також намісник Лаври представив присутнім благочинного Київської єпархії у справах монастирів архімандрита Феодосія (Снігірьова), який був призначений на цю посаду відповідним указом Блаженнішого Митрополита Володимира, та повідомив, що найближчим часом новопризначений  отець-благочинний відвідає усі монастирі Київської єпархії.

Наостанок, архімандрит Феодосій анонсував створення сайту монастирів Київської єпархії, де бажаючі зможуть ознайомитися з детальною інформацією про діючі обителі Київщини.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"