Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
11/07/2010
У Криму звершено чин прославлення у лику святих ігумені Параскеви (Родимцевої)
11 липня у Свято-Троїцькому Параскевієвому Топловському жіночому монастирі Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель Української Православної Церкви, у співслужінні Митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря, єпископів Переяслав-Хмельницького Олександра, Джанкойського і Роздольненського Аліпія, сонма духовенства, звершив чин прославлення у лику святих ігумені Параскеви (Родимцевої). За богослужінням молилися нинішня ігуменя обителі Параскева (Тищенко), топловські сестри, численні віруючі.

Після малого входу була відслужена остання заупокійна літія за спочилою подвижницею благочестя, після чого з словом зверненням виступили два ієрархи. Митрополит Лазар і єпископ Алипий зачитали рішення Священного Синоду УПЦ про причислення ігумені Параскеви (Родимцевої) до лику місцевошанованих святих зі встановленням дня пам'яті 20 листопада (3 грудня по новому стилю) і житіє новопрославленої святої.

Під спів тропаря новопрославленій святій з вівтаря була винесена ікона із зображенням подвижниці, і Блаженніший Митрополит Володимир зробив перше молитовне поклоніння перед святим зоображенням преподобної Параскеви. Потім приклад Архіпастиря наслідували інші ієрархи і духовенство, які служили. Архієреї і всі віруючі в обителі заспівали величання преподобній Параскеві і тим прославили її в лику святих.

Після читання Євангелія Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до віруючих з проповіддю про досягнення святості і суті святого життя во Христі. Також і Митрополит Лазар вимовив архіпастирське слово, сердечно привітавши усіх з найбільшою подією не лише в житті Топловського монастиря, Сімферопольської і Кримської єпархії, але і усієї Української Православної Церкви.

Після закінчення Літургії був звершений святковий молебень з виголошуванням многоліття Предстоятелю Української Православної Церкви, ієрархам, духовенству і усім віруючим.

Підготувала Наталя Саганьдо списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"