Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
22/07/2010
Святійший Патріарх Кирил ознайомився зі Свято-Успенським Одеським чоловічим монастирем і духовною семінарією.
Вечором 22 липня Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил ознайомився зі Свято-Успенським Одеським чоловічим монастирем, де відвідав Свято-Успенський і Свято-Микільський храми, а також надвратний храм на честь святих князей-страстотерпців Бориса і Гліба. Святійшого Патріарха супроводжували митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, єпископ Білгород-Дністровський Алексій.

Потім Святійший Владика відвідав Одеську духовну семінарію, де оглянув храм-музей на честь святого апостола Андрія Первозванного. Як своє першосвятительське благословення Предстоятель Руської Православної Церкви подарував старій духовній школі на півдні України прекрасну ікону святого апостола Іоанна Богослова.

Від імені викладачів і учнів Святійшому Владиці ректором ОДС архімандритом Серафимом була дарована картина "Христос в пустелі".

Потім в актовому залі семінарії Святійший Патріарх звернувся до майбутніх пастирів з першосвятительським словом. "Не слід думати, що навчання закінчується з отриманням диплома. Треба вчитися усе життя, щоб бути гідними священнослужителями", - підкреслив Святійший Кирил.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"