Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
24/07/2010
Святіший Патріарх Кирил після прибуття до Дніпропетровська відвідав головний храм Дніпропетровської єпархії
24 липня 2010 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який здійснює подорож по Україні, прибув до Дніпропетровська. В аеропорту Святішого Владику зустрічали митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, єпископ Горлівський і Слов'янський Митрофан, єпископ Новомосковський Євлогій, духовенство Дніпропетровської єпархії.

Серед тих, хто зустрічав Святішого Патріарха Кирила, були представники влади: голова обласної державної адміністрації О. Ю. Вілкул, голова обласної ради Є. Г. Удод, голова міської ради І. І. Куличенко, президент Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Ю. Г. Вілкул.

Святішого Владику вітали дівчата в традиційних українських костюмах, на льотному полі була вишикувана почесна варта.

В аеропорту Святіший Патріарх Кирил поспілкувався з журналістами.

Після прибуття до Дніпропетровська Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор.

Біля входу в храм Святійшого Владику зустрічав настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін. В храмі і навколо нього зібралася безліч жителів міста.

До Предстоятеля Руської Православної Церкви звернувся з вітанням митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней. Владика Іриней припідніс Святішому Владиці список шанованого в єпархії образу — Самарської (Новокайдакської) ікони Пресвятої Богородиці.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил промовив слово-відповідь і на згадку про відвідини Свято-Троїцького кафедрального собору передав храму образ Спасителя.

Кожний присутній в кафедральному соборі отримав на знак Патріаршого благословення образ святителя Тихона, Патріарха Всеросійського.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"