Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
24/07/2010
Святіший Патріарх Кирил звершив закладку храму Воскресіння Христового на території підприємства «ПІВДЕНМАШ» і відвідав виробничі приміщення.
24 липня 2010 року в Дніпропетровську Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав державне підприємство «Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод" імені А.М. Макарова» (ПІВДЕНМАШ). Біля входу на територію підприємства Святішого Владику зустрічали голова обласної державної адміністрації О.Ю. Вілкул, голова обласної ради Е.Г. Одуд, генеральний директор Національного космічного агентства України Ю.С. Алексєєв, голова міської ради І.І. Куліченко, генеральний директор ПІВДЕНМАШу В.А. Щеголь.

На центральній алеї заводу Предстоятель Руської Православної Церкви звершив закладку храму Воскресіння Христового. Підписи на закладеній грамоті поставили Святіший Патріарх Кирил, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іріней, керівники області і міста, генеральний директор підприємства. Після читання молитви капсула з грамотою була закладена в основу майбутньої заводської церкви.

На урочистій церемонії були присутні митрополит Саранський і Мордовський Варсонофій, митрополит Волоколамський Іларіон, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископ Криворізький і Никопольський Єфрем, архієпископ Сергієво-Посадський Феогност, єпископ Горлівський і Слов'янський Митрофан, єпископ Сонячногірський Сергій, єпископ Новомосковський Євлогій, представники адміністрації і співробітники заводу.

Для майбутнього храму Його Святішество передав образ Спасителя. «Хай благословення Боже перебуває над працівниками цього підприємства, над членами їх сімей і над всіма, хто відвідуватиме цей храм і підноситиме в ньому свої молитви», — побажав Святіший Патріарх Кирил.

На згадку про свої відвідини ПІВДЕНМАШу і закладку заводської церкви Святіший Владика благословив роздати всім присутнім образи святителя Тихона, Патріарха Всеросійського.

Далі Святіший Патріарх Кирил відвідав виробничі приміщення підприємства, оглянув виставку продукції, яку випускає завод. Як пам'ятний дар Предстоятелю Руської Православної Церкви піднесли макет що випускається Південним машинобудівним заводом двуступінчатої ракети «Зеніт», а також фотозображення України, зроблене з космосу з супутника, який був зібраний на цьому підприємстві.

Святіший Владика вітав робітників, інженерів, представників адміністрації заводу, підкресливши, що всі вони є співробітниками дуже важливого і для України, і для Росії підприємства, яке є місцем єднання потенціалу двох країн в найсучаснішій і технологічній сфері.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"