Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
24/07/2010
Святішому Патріарху Кирилу був присуджений ступінь Почесного доктора Дніпропетровського національного університету
Увечері 24 липня 2010 року в будівлі Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончаря відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з викладачами і студентами вузу.

В зустрічі взяли участь міністр освіти і науки Украины Д.В. Табачник, голова обласної державної адміністрації О.Ю. Вілкул, голова обласної поради Е.Г. Одуд, голова міської ради І.І. Куліченко, ректор Дніпропетровського національного університету Н.В. Поляков, численні студенти, члени професорсько-викладацької корпорації.

На заході були присутні митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іріней, інші українські архієреї, а також члени делегації, супроводжуючої Святішого Патріарха Кирила в поїздці по Україні.

Н.В. Поляков оповістив рішення Вченої ради Дніпропетровського національного університету про присудження Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу звання доктора honoris causa і вручив Предстоятелю Руської Православної Церкви диплом і почесну медаль. Проректори університету піднесли Святішому Владиці докторську мантію і інші відзнаки.

Його Святішество виступив з лекцією, присвяченій темі взаємостосунків релігії і науки, а також відповів на питання студентів.

На закінчення зустрічі ректор університету подарував Святішому Патріарху живописне полотно із зображенням Палацу студентів.

На згадку про спілкування, що відбулося, Його Святішество передав в дар книгу «Патріархи Московські і всієї Русі» і комплект срібних монет, випущених до 1725-річчя з дня народження святителя Миколая, архієпископа Мир Лікийських, чудотворця.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"