Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
05/09/2010
Завершився хресний хід з іконою Божої Матері "Цілителька"
5 вересня 2010 року у Свято-Іллінський храм на Подолі міста Києва прибула ікона Божої Матері "Цілителька". Її зустрічали настоятель храму, Секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, священнослужителі храму, численні віряни. Перед іконою був звершений святковий молебень, після якого духовенство і віруючі вклонилися образу Пресвятої Богородиці.

У 2006 році за благословенням Блаженнішого Митрополита Володимира цей образ Божої Матері був написаний на Святій горі Афон в грецькій келії "Буразери". Іконна майстерня "Буразери" настільки відома, а роботи її майстрів настільки цінні, що черга на їх написання складає декілька років.

За чотири роки перебування в Україні ікона Божої Матері "Цілителька" з хресним ходом відвідала багато єпархій і міст України, а тепер буде постійно знаходитися в найдревнішому храмі столиці - Свято-Іллінському на Подолі.

Досі було відомо два образи з назвою "Цілителька". Це грузинська Свята ікона, сучасниця Ніни, просвітниці Грузії ІV століття, яка знаходиться в Цикланскому храмі в Карталінії, і ікона "Цілителька", що прославилася чудесами в Москві в XVII столітті.

Але, виявляється, є ще одна чудотворна ікона Божої Матері "Цілителька", на честь якої побудована невелика церква в грецькому місті Лутарки біля Афін. У ХІХ столітті цей образ привіз в Грецію паломник з Єрусалиму. Багато людей після доторкання до цієї ікони і гарячої молитви зцілялися від хвороб, що мучили їх роками.

За благословенням митрополита Корінфського Дамаскіна для неї незабаром був побудований храм. Сьогодні в Лутарки приїжджають паломники з різних країн Європи і світу, щоб отримати зцілення. І сама ікона, і усі колони поруч обвішані золотими прикрасами у вдячність за чудеса, що були даровані милістю Цариці Небесної.

Фотогалерея
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"