Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
16/09/2010
Митрополит Володимир поздоровив настоятеля столичного храму протоієрея Василія Русинку із ювілеєм
У четвер, 16 вересня,  Блаженніший Митрополит Володимир, Предстоятель УПЦ, звершив Божественну літургію у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця, що знаходиться на площі перед Південним терміналом Київського залізничного  вокзалу.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Білогородський Миколай,  архієпископ Бориспільський Антоній, єпископ Макарівський Іларій, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископ Васильківський Пантелеімон, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Василій Русинка, храмове духовенство.

За богослужінням (на Малому вході) Архіпастир у зв’язку із 35-річчям від Дня народження та 15-річчям священицького служіння нагородив протоієрея Василія Русинку орденом Святителя Петра Могили. Також Владика Володимир нагородив кліриків храму протоієреїв Пимена Курішко та Іоанна Хорошковатого правом носіння митри.

Під час Літургії Предстоятель помолився  за спокій душі Георгія Кірпи, при підтримці якого був збудований Свято-Георгіївський храм.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика подякував присутнім за спільні молитви.

Також Владика Митрополит привітав отця Василія Русинку із ювілеєм та побажав Божого благословення у його служінні Церкві та віруючому народу.

Окрім цього, Архіпастир вручив церковні нагороди і іншим благодійникам цього святого храму.

Ордени Української Православної Церкви та Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Кірпи» «За віру та службу» Митрополит Володимир вручив архієпископам Білоцерківському і Богуславському Митрофану та Бориспільському Антонію, протоієрею Віталію Косовському, почесному консулу республіки Кіпр в Україні Юрію Гетьманенку.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"