Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
20/10/2010
Відкрилася Міжнародна Конференція «Координація роботи паломницьких служб УПЦ»
20 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у галереї «Соборна», що на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ (Залізничне шосе, 3)  розпочала свою роботу Міжнародна Конференція з питань паломництва. Головна тема форуму «Координація роботи паломницьких служб Української Православної Церкви».

Конференція розпочалася з молитви – Предстоятель Української Православної Церкви відправив подячний молебень у дерев’яному храмі на честь Всіх святих. По його завершенні Архіпастир прикликав Боже благословення на організаторів і учасників форуму.

Після цього, безпосередньо розпочалася робота Міжнародної конференції. На її початку до присутніх із вітальним словом звернувся Блаженніший Митрополит Володимир, який, зокрема, відзначив важливість паломництва як складової частини духовного життя людини та підкреслив роль церковних структур у  його організації.

Під час першого дня роботи  Конференції в галерії «Соборна» була відкрита фотовиставка «З Предстоятелем по Святій Землі», присвячена 75-літтю Блаженнішого Митрополита Володимира.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"