Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
07/01/2011
Різдвяний вертеп в Свято-Троїцькому соборі на Троєщині
Різдвяні святки споконвіків радісно відзначаються на Україні. Звістка про народження Богонемовляти Христа разом з ангельським співом «Слава в вишніх Богу», підхоплена колядками та богослужбовими піснеспівами, звертає серце кожної віруючої людини до Віфлеємського вертепу.

Вихованці недільної школи при Свято-Троїцькому соборі столиці підготували до Різдва святкову виставу та численні колядки. Дитячі піснеспіви в цей день звучать особливо радісно. Звуки дитячих голосів, що славлять Бога, як глас ангелів, наповнюють торжеством Всесвіт. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі, хоч і на короткий час, настає мир, а серце сповнюється доброї волі.

Перший заступник голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Костюченко Вадим Костянтинович привітав парафіян Свято-Троїцького собору з Різдвяними святами та урочисто вручив дітям недільної школи солодкі подарунки. Також він висловив надію, що така справа стане доброю традицією милосердя в день Преславного Різдва Христового, свята особливої любові та Божої Милості.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"