Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
16/03/2011
Відбулася зустріч вікарія Київської Митрополії єпископа Броварського Феодосія з Головою Українського союзу ветеранів Афганістану С. Червонописким.
В середу другої седмиці Великого посту вікарій Київської Митрополії  єпископ Броварський Феодосій звершив  Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Воскресенському (Афганському) храмі столиці, настоятелем якого він являється.

На завершення Божественної Літургії Преосвященніший Владика привітав тих, що молилися з другим тижнем посту і звернувся з проповіддю про важливість молитви в житті кожного християнина, про її дії та плоди.Після закінчення богослужіння відбулася зустріч єпископа Феодосія з Головою Українського союзу ветеранів Афганістану генерал-майором Сергієм Червонописким.

На зустрічі, яка пройшла в теплій довірливій обстановці, обговорювалися перспективи співпраці Української Православної Церкви і Українського союзу ветеранів Афганістану: піднімалися питання соціальної реабілітації і духовної опіки воїнів-інтернаціоналістів, були намічені плани взаємодії Церкви та союзу ветеранів в цьому напрямку.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"