Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
17/06/2011
У Свято-Ільїнському храмі міста Києва відбулось зібрання настоятелів храмів північно-східного та південно-східного округів столиці
16 червня 2011 року у Свято-Ільїнському храмі міста Києва під головуванням настоятеля храму, благочинного міста Києва, професора протоієрея Віталія Косовського відбулось зібрання настоятелів храмів північно-східного та південно-східного округів столиці. На зібранні були присутні благочинні округів протоієрей Димитрій Григорак та протоієрей Всеволод Рибчинський.

Головною темою зібрання стало обговорення програми участі духовенства північно-східного та південно-східного округів в організації та проведенні візиту в місто Київ Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, що відбудеться 25-29 липня 2011 року.

Також зібрання приділило увагу питанням, пов’язаним з роботою в округах недільних шкіл. Зокрема, була зауважена необхідність відкриття недільних шкіл в тих парафіях, де їх досі нема, а також суттєва важливість заохочення до викладання у недільних школах кваліфікованих спеціалістів.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"