Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
06/07/2011
Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський зустрівся з Преосвященнішим Петром, єпископом Хинковським
5 липня 2011 року Голова Синодального відділу благодійності  та соціального служіння Української Православної Церкви архідиякон Сергій Косовський зустрівся з Преосвященнішим Петром, єпископом Хинковським, вікарієм Кишинівської митрополії.

Зустріч проходила в Свято-Іллінському храмі міста Києва. В зустрічі також взяв участь секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський.

В ході зустрічі отець Сергій розповів про соціальні проекти та програми, які проводяться Відділом в різних напрямках. Як приклад була наведена соціальна робота з людьми похилого віку в будинку для пристарілих «Степок», де на даний час проживає 28 людей похилого віку. При ньому діє також сільськогосподарський проект, завдяки якому ця установа забезпечується  продуктами харчування.

В свою чергу владика розповів про соціальну роботу, яку проводить його єпархія. Особливо відмітив владика роботу з дітьми сиротами в дитячому будинку «Блаженний Йосип».

Підсумком зустрічі стало погодження про співпрацю в соціальній сфері в проведенні спільних проектів, а також про залучення для їх проведення державних організацій, які займаються соціальним забезпеченням.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"