Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
29/08/2011
Блаженніший Митрополит Володимир освятив перший в столиці церковний дитсадок — «Дитячу Академію розвитку»
29 серпня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив  освячення першого в столиці церковного дитсадка - «Дитячої Академії розвитку» (ДАР) (бульвар Дружби Народів,14-16).

Після чину освячення Блаженнішй Владика звернувся до присутніх зі словами настанови:

«Діти – це благословення Боже. Христос не дарма казав Своїм учням не забороняти дітям приходити до Нього, бо таких є Царство Небесне. Це єдиний, поки що дитячий учбовий заклад, але ми спробуємо цю академію разом розвивати, допомагати і черпати від того добрі плоди для нашого народу і для нашої Святої Церкви. Нехай Господь всіх нас благословить благодаттю Святого Духа, укріпить і дасть нам можливість бути добрим прикладом для дітей, щоб вони, бачачи ті справи, які ми творимо довкола них, вчилися чого непотрібно робити, а що потрібно робити із подвійною енергією», - сказав, зокрема, він.

Далі відбулася урочиста церемонія передачі дитячого закладу Українській Православній Церкві забудовником житлового комплексу «Печерський Квартал» компанією «Трест «Південзахідтрансбуд». Зокрема,  голова правління компанії Микола Булденко вручив Предстоятелю Української Православної Церкви символічний ключ і побажав усім, хто буде в дитсадку виховувати і виховуватися, завжди нести в світ доброту, віру і любов до ближнього.

Насамкінець, Блаженніший Владика окропив кімнати і приміщення ДАРу святою водою та відповів на запитання журналістів.

Опіку над «Дитячою Академією розвитку» буде здійснювати духовно-просвітницький центр при Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі УПЦ.   Новий дитячий заклад, загальною площею 1591 кв.м., інтегровано в будівельний комплекс і є його невід'ємною частиною. Він розрахований на комфортне перебування 50 дітей трьох вікових груп, укомплектовано «під ключ» найсучаснішим технічним обладнанням, необхідним для освітнього процесу, включаючи інтерактивні дошки з програмним забезпеченням.

Чотири ігрові кімнати, навчальні центри, арт-студія для творчих занять, просторий спортивний та музичний зал з театральною сценою - всі ці умови створені для всебічного розвитку дитини: духовного, пізнавального, художньо-естетичного, соціального і фізичного.

Спортивний зал (близько 80 кв.м) обладнаний дитячої стінкою, укомплектований необхідним спортивним інвентарем (м'ячі, мати, лавки, батут, баскетбольні кільця).

Просторий музичний зал (близько 50 кв.м) обладнаний сценою для театральних вистав, акустикою, музичними інструментами, LED і режисерським пультом. Також передбачена можливість обладнання стіни верстатом для хореографічних занять.

Адміністративна частина дитсадка включає кабінети для персоналу та їдальню. Для методистів і педагогів передбачені обладнані комп'ютерами та оргтехнікою робочі місця.

Медичний блок складається з медкабінету, маніпуляційної і ізолятора відповідно до стандартів медблока для дитячих установ.

Дитячий сад має свій хозблок (прасувальна і пральня), а також пункт охорони з відеоспостереженням.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"