Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
10/11/2011
У Свято-Іллінському храмі міста Києва протоієрей Віталій Косовський провів чергове зібрання благочинних районів столиці
10 листопада 2011 року секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва протоієрей Віталій Косовський у Свято-Іллінському храмі міста Києва провів чергове зібрання благочинних районів столиці.

Зібранню був представлений голова нещодавно утвореної з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Комісії соціального служіння у благочинні міста Києва. Ним став протоієрей Володимир Косточка. Про діяльність отця Володимира у соціальній сфері розповів голова Синодального відділу з благодійності та соціального служіння Української Православної Церкви архідиякон Сергій Косовський.

Отець Віталій привітав благочинного північно-східного округу міста Києва протоієрея Димитрія Григорака з днем тезоіменитства, а благочинного Київської єпархії у справах монастирів ігумена Іларіона (Каменського) – з днем народження. Від благочинного міста клірики отримали в дар пам’ятні наперсні хрести.

На зібранні були розглянуті деякі дисциплінарні питання, а також було прийнято рішення по участі духовенства міста Києва 11 листопада у зустрічі мощей Великомученика Димитрія Солунського на місці будівництва кафедрального собору на честь Воскресіння Христового.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"