Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
18/12/2011
Акція милосердя «Добро є» продовжується
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, 18 грудня 2011 року у Свято-Іллінському храмі міста Києва в межах акції милосердя «Добро є» відбулась ще одна визначна подія.

За підтримки благочиння міста Києва та Всеукраїнської громадської організації «Лествиця», до свята Миколи Чудотворця тридцять недільних шкіл столиці отримали матеріальну допомогу. Шкільні дошки, письмові столи та канцелярські предмети одразу після закінчення урочистої частини заходу спеціальним транспортом були доставлені до місця призначення. Навчальну літературу отримали всі без винятку недільні школи міста.

Зі словом привітання до чисельних присутніх звернувся секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва, настоятель Іллінського храму протоієрей Віталій Косовський. В свою чергу, про захід розказав голова комісії церковного просвітництва благочиння міста Києва священик Ігор Базаринский. Від Всеукраїнської громадської організації «Лествиця» слово було надане Аллі Леонідівні Медвецькій, яка також є завучем недільної школи, що функціонує при Іллінській церкві.

Крім недільних шкіл, подарунки до свята отримали деякі соціальні об'єкти: Київський дитячий будинок дитини «Берізка», Центр соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями у Дніпровському районі столиці, Київська міська онкологічна лікарня, декілька дитячих будинків-інтернатів тощо.

Насамкінець, присутня на святі малеча отримала від Святого Миколая солодощі.
 


до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"