Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
26/07/2012
Блаженніший Митрополит Володимир зустрів Святішого Патріарха Кирила у Києво-Печерській Лаврі
26 липня, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил одразу після  прибуття до столиці України приїхав до Києво-Печерської Лаври,  де на площі у Ближніх печер його зустрічала братія монастиря на чолі зі Священноархімандритом – Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Вітаючи Предстоятеля Руської Церкви, Блаженніший Владика сказав:

«Сьогодні радіє земна Лавра і віримо, що радіє й небесна з приводу Ваших відвідин святої Лаври. Молитва святих угодників Печерських протягом тисячі років наставляла народ, просила молитися, вірити Богу,любити Бога і ближнього. Ви приїхали до нас, щоби возвістити нам ту ж благу звістку про спасіння роду людського, про наші труди і подвиги, на які ми просимо Вашого первосвятительського благословення. Благословен грядий во имя Господне, ласкаво просимо у нашу святу Лавру, до нашої Церкви. Благословіть увесь народ Божий благословенням Первосвятителя на усіляку благу і добру справу, на славу Церкви, на радість Вам, на радість усього віруючого народу».

У слові-відповіді Патріарх Кирил зазначив:

«Я хотел  бы выразить особую радость, Ваше Блаженство, видя Вас поправившимся и Вы выглядите гараздо лучше, чем когда я Вас видел последний раз. Это вселяет во всех нас надежду, что Господь дает Вам силы, чтобы Вы продолжали свое служение Церкви и вверенному Вашему архипастырскому попечению благочестивого народа. Хотел бы пожелать от всего сердца крепости духовных и физических сил и помощи Божьей в продолжении того служения, к Которому Вас призвал Господь».


до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"