Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
17/03/2013
Блаженніший Митрополит Володимир благословив віруючих на Великий піст
17 березня, у Прощену неділю, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський  і всієї України  Володимир молився за Вечірнею у храмі прпп. Антонія і Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням також молилися митрополити - Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії), Феодосійський і Керченський Платон, Вишгородський і Чорнобильський Павел (намісник Лаври), архієпископи – Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи - Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Васильківський Миколай, духовенство Київської єпархії та насельники Лаври у священному сані.

Наприкінці Вечірні Блаженніший Владика звершив молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці та звернувся до богомольців із повчальним словом.

«Сьогодні ми згадуємо про велику любов Божу до роду людського. Без цієї любові не відбувається нічого. Так возлюбив Бог світ, що віддав сина Свого Єдинородного, аби кожен, віруючий в Нього, не загинув, але мав життя вічне. Христос дає мир світу, щоби ми налагоджували відносини один з одним та з усіма разом. Піст – це великий подвиг і хто захоче нести його у своєму серці, то повинен плекати його з усіма зусиллями святості та праведності. Нехай в цей святий вечір Господь пошле нам своє Божественне благословення, яке покриватиме, просвіщатиме та даватиме нам велику милість», - сказав Владика Володимир.

Потім  Первосвятитель попросив у духовенства та віруючих пробачення та благословив усіх на проходження Великого посту.

Насамкінець з благословення Блаженнішого Владики були роздані образочки Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"