Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
03/09/2008
Блаженніший Митрополит Володимир відвідає з архіпастирським візитом Одеську єпархію

З 5 до 7 вересня 2008 р. Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир відвідає з архіпастирським візитом Одеську єпархію. Під час візиту відбудеться низка урочистих заходів з нагоди 70-річчя Владики Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського. Блаженнішого Митрополита Володимира супроводжуватимуть група архієреїв УПЦ, представники столичного та обласного духовенства.

БІОГРАФІЯ:

Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел (Олексій Михайлович Саввин) народився 2 вересня 1938 року в селі Бурдино Тербунського району Липецької області (Росія).

У 1956 році закінчив середню школу.

Протягом 1958–1960 років навчався в Київській духовній семінарії, з 1960 до 1962 — в Одеській. З 1962 року навчався в Московській духовній академії, яку закінчив у 1966 році зі ступенем кандидата богослов'я за наукову роботу: «Ідея спокути у давніх язичницьких народів і в старозавітній релігії».

У квітні 1965 року був зарахований до числа братії Московської Троїце-Сергієвої Лаври, прийняв чернечий постриг з ім'ям Агафангел.

18 квітня 1965 року майбутнього владику було висвячено в сан ієродиякона, а 22 квітня того ж року — в сан ієромонаха.

З 1966 року працював старшим помічником інспектора і викладав в ОДС.

Одночасно виконував обов'язки діловода в Одеському єпархіальному управлінні.
У 1967 році 7 квітня був возведений у сан ігумена, а 1 червня — у сан архімандрита.
З 1967 до 1975 року — ректор Одеської духовної семінарії.

16 листопада 1975 року архімандрит Агафангел був хіротонісаний в єпископа Вінницького і Брацлавського. З 1975 по 1990 рік — керував Хмельницькою єпархією.

7 вересня 1981 року був возведений у сан архієпископа, 10 березня 1989 року — у сан митрополита.

7 серпня 1991 року високопреосвященний Агафангел очолив Івано-Франківську і Коломийську кафедру, але відмовився їхати через беззаконні дії тодішнього Предстоятеля УПЦ митрополита Філарета (Денисенко). 7 вересня 1991 року владику Агафангела було звільнено згідно з поданим проханням.

У квітні 1992 року знову очолив Вінницьку кафедру.

З липня 1992 року — митрополит Одеський і Ізмаїльський.

Постійний член Священного Синоду. З 1993 року — ректор ОДС.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.





 

Створення сайту "Лаймнет"