Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
29/10/2008
У Києві перебуватиме чудотворна Почаївська ікона Божої Матері
Чудотворна Почаївська ікона Божої Матері відвідає Київі. Вона перебуватиме у храмі на честь святого апостола та євангеліста Луки, що на території поліклініки ГУ МВС України у м. Києві (вул. Мануїльського, 10). Термін перебування святині - до 10 листопада 2008 року.

Молебні в приміщенні храму проходитимуть щодня о 9-00, 12-00, 16-00 та 18-00.

Їхати від станції метро "Лук'янівська" тролейбусами №№ 6, 18 до зупинки "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології".


До відома:

Почаївська Ікона Божої Матері — чудотворна ікона Божої Матері, одна з найбільш шанованих Православною Церквою, зберігається в Почаївській Лаврі, м. Почаїв, Кременецького району, Тернопільської області.

У 1597 року монастирю її подарувала заможна вдова Анна Гойська, що володіла Почаєвом у другій половині XVI століття. Свого часу на знак вдячності за сердечний прийом цю ікону Анні подарував грецький митрополит Неофіт. Образ став святинею дому Гойської. Благочестива Анна просила Пречисту про зцілення сліпого від народження брата Філіпа. І сталося диво – він прозрів. Після такого чуда бояриня Гойська з хресним ходом переносить її на Почаївську гору для загального поклоніння і щедро наділяє монастир луками та родючими землями.

Понад 400 років ікона своєю чудотворною силою посилає благодать Божу, і кожному, хто звертається зі щирою вірою та молитвою, надається допомога та зцілення.

Святкування на її честь відбувається 5 серпня.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"