Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
01/02/2010
1 лютого до столиці прибула чудотворна ікона Божої Матері «Всемилостивійша»
За благословенням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, 1 лютого до православного храму в ім'я святителя Миколая Чудотворця прибула чудотворна ікона Божої Матері «Всемилостивійша» - із Загаєцького чоловічого монастиря Тернопільської області.

Цей образ несе на собі велику благодатну силу зцілення від найтяжчих  хвороб та допомогу в скорботних обставинах.

Святиня перебуватиме в храмі до 7 березня включно.

Адреса Свято-Миколаївського храму: вул. Фрунзе, 47-а. Проїзд: від станції метро «Площа Тараса Шевченка» - 15 хв пішки. Транспорт: трамвай №11, 12, 19 або маршрутки №219, 451, 587 до зупинки «Заводська».

Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Всемилостивійша» буде доступна для поклоніння з 9.00 до 20.00.

Телефон храму: 361-61-56

Історична довідка

Загаєцький монастир святого Іоанна Милостивого - православний монастир, знаходиться в с. Великі Загайці, Шумського району, Тернопільської області.
Монастир у с. Малі Загайці заснований у 1626 році місцевою православною поміщицею Іриною Ярмолинською по благословенню святителя Петра Могили, митрополита Київського, та преподобного Іова, ігумена Почаївського.

У цьому ж році закладено триповерховий оборонний храм-фортецю, який зберігся до наших днів. Поміщиця наділила монастир землями і написала фундуш, який власноруч завірив преподобний Іов. Впродовж декількох століть Загаєцький монастир був осередком православної просвіти і духовності на Волині. Свята обитель мала багату на древні рукописи бібліотеку, екземпляром якої є першодрукована Острозька слов'янська Біблія (1581 р.).

Головною святинею монастиря є Загаєцька ікона Божої Матері, названа в народі «Всемилостивійшою» (XVI ст.) Вона була знайдена в лісі матір'ю Ірини Ярмолинської. Перед цією іконою богомольці отримували допомогу Небесної Владичиці в різних життєвих нуждах. Пам'ять чудотворного образу святкується в першу неділю після Успіня Пресвятої Богородиці.
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"