Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Храм рівноапостольного князя Володимира
Адреса: бул. Т. Шевченка, 17
Телефон: 235-73-72
Благочиніє: Перше Лікарняне благочиння

Проїзд: ст. м. «Університет».

Настоятель – протоієрей Андрій Миткалик.

Історія. Київський Імператорський Університет святого Володимира засновано в 1834 р. (нині Національний університет ім. Шевченка). У 1844 р. при медичному факультеті було відкрито університетські клініки (1883-1885 рр.) Згодом тут розмістилася 22 (тепер — 18-а) клінічна лікарня. У 1840 р. збудовано університетський храм на честь святого князя Володимира. Храм закрили у 1920-ті рр.
Нинішній храм на честь Святого князя Володимира розміщується в переобладнаному приміщенні на першому поверсі терапевтичного корпусу, зайти до нього можна через окремий вхід з боку університетського Ботанічного саду. 19 жовтня / 1 листопада 1999 р. відбулася перша служба архієрейським чином
Цю зелену доріжку, що веде від галасливого бульвара Т. Шевченка до затишної Тарасівської, щоденно перетинають багато киян. Хтось з них крокує по алейці, щоб помилуватися красою ботанічного саду, хтось поспішає по своїм справам, а хтось зупиняється біля брами, що веде до невеличкого лікарняного храму на честь Святого князя Володимира, який належить канонічній Українській Православній церкві (предстоятель Блаженнійший Володимир, митрополит Київський і Всієї України), розташованому проти спуску до Ботанічного саду.
Храму лише кілька років, але для багатьох людей він вже став рідним та близьким. Люди, як здорові, так і хворі приходять сюди, щоб взяти участь у православному Богослужінні, помолитися пред чудотворними іконами, подякувати Богові за Його милосердя до нас, помолитися за себе і членів родини, приєднатися до таїнства Православної церкви. Молитовний спокій, мерехтіння вогнів свічок, лики Святих налаштовують віруючих на спілкування з Богом, посилають надію на Святу Божу допомогу за молитвами Пречистої Богородиці Приснодіви Марії та усіх Святих.

Богослужіння.  З оновленою надією та вірою повертаються віруючі до повсякденних справ, знаючи, що є куточок, до якого вони можуть завжди повернутися  Багато з них знають, що Богослужіння проводяться і в суботу о 16.00, і в неділю о 9.00. Щоп'ятниці о 17.40 проводиться акафіст із водосвятним молебнем Святій Великомучениці Варварі – надії багатьох тисяч хворих.
Служби в храмі проводяться настоятелем храму отцем Андрієм, який із радістю відповість на ваші питання і допоможе духовними порадами. Поспілкуватися з отцем Андрієм можливо як відвідуючи храм, так і за телефоном 235-73-72 або за допомогою e-mail mitcalik@list.ru

Храмове свято – Рівноапостольного князя Володимира - 28 липня.

Настоятель
Протоієрей Андрій Миткалик

Народився 5 жовтня 1973 р. на Волині в сім'ї селян. З 1980 по 1988 рр. навчався в середній загальноосвітній школі.

докладніше
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"