Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Храм рівноапостольної княгині Ольги
Адреса: вул. Вербицького, 3 г
Телефон: 563-03-28
Благочиніє: Дніпровське благочиння

Священники: ієрей Віталій Борщик, ієрей Олександр Омельчук, ієрей Федір Русан, ієрей Георгій Бишевий, ієрей Олександр Ткачук, диякон Владислав Кучеренко, диякон Олександр Бєлокобильський.

Історія. Свято-Ольгинська парафія існує з 1994 р. Перші служби проводилися на вулиці перед житлово-експлуатаційною конторою № 1406 (по Харківському шосе), де було орендовано актовий зал під богослужіння. У ЖЕКу прослужили три роки. Паралельно готували необхідні документи для будівництва Свято-Ольгинської парафії. Коли документи були готові, у 1997 р. почалося будівництво церкви св. благовірного князя Всеволода-Гавриіла. Зробивши підвальне приміщення церкви, з весни 1998 р. перейшли туди служити – перше богослужіння було на Великдень. До осені будівництво завершили і 10 грудня 1998 р. Митрополит Київський і всієї України Володимир освятив престол та саму церкву.
За два роки побудували воскресну школу, де безпосередньо розміщено офіс настоятеля храму. У школі навчаються 125 учнів – дітей і дорослих. Викладаються такі дисципліни: катехізис, Закон Божий, Новий і Старий заповіти та Патристика, християнська етика. Маємо школу малювання, де навчаються діти від 4 до 14 років. Працює гурток хорового співу Дзвіночок», вихованці якого вже співають на кліросі.
Започатковано групу православних скаутів, яка налічує близько 20 дітей віком від 10 до 15 років. Скаути проводять заняття на виживання у екстремальних умовах: взимку сплять у спальних мішках біля вогнища, день витримують без їжі, день вчаться мовчати. Діти під час канікул виїжджають у табори до Криму, київської області, де знайомляться зі святими місцями. Хто найкраще себе проявить, отримає подарунок – поїздку до Греції на 20 днів. При храмі працює молодіжний клуб, де збирається молодь віком 15-20 років. Робота проводиться у вигляді бесід-діалогів, де на численні запитання молоді відповідає батюшка.

У воскресній школі працює гурток грецької, англійської мов. Функціонує бібліотека, де прихожани можуть переглянути низку православних видань («Отрок», «Фома», «Спасите наши души» та ін.), узяти додому книжки православного змісту.

Щосуботи проводяться «Афонські читання» з переглядом документальних фільмів про святині християнської культури, бесіди-відеолекції «Тепло домашнього вогнища».

При храмі працює паломницька служба, тож усі охочі можуть відвідати святі місця: Почаїв, Чернігів, Святогорськ, Кулевчу, святині Криму, Закарпаття та ін. 

Розклад богослужінь: літургія щодня о 8-00 (у неділю о 6-30 і о 9-30), вечірня щодня о 17-00.

Храмове свято – 24 липня, приділи благовірного князя Всеволода-Гавриїла – 10 грудня; рівноапостольних Константина та Єлени – 3 червня.

Веб-сайт: sv-olginska.kiev.ua

Настоятель
Протоієрей Всеволод Рибчинський

Народився 7 липня 1938 р. в селі Крушинка Васильківського району Київської обл. У 1955 р. закінчив середню школу, у 1958 р. – Київський будівельний технікум, 1968 р. – Київський інженерно-будівельний інститут, згодом працював старшим інженером будівельного тресту.

докладніше
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"