Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Календарь новостей
« 2017 »
« Март »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Image

Яндекс.Метрика

 
13/04/2015
Творчий колектив недільної школи Свято-Іллінського храму прийняв учать у Пасхальному фестивалі
13 квітня 2015 року у галереї Соборній, на місці будівництва кафедрального собору УПЦ, розпочав свою роботу Пасхальний фестиваль “Візерунки Великодня 2015″.

За благословенням настоятеля Свято-Іллінського храму протоієрея Віталія Косовського, у фестивалі взяв участь творчий колектив недільної школи храму «Воскресение» (художній керівник Медвецька Алла Леонідівна).

Перед початком Пасхального фестивалю у Свято-Володимирівському-Андріївському храмі єпископ Бородянський Варсонофій звершив молебень, побажав учасникам Божої допомоги та окропив усіх святою водою.

У фестивалі брали участь хорові колективи міста Києва та області, а за результатами виступів поважне жюрі вибрало переможців у різних номінаціях.

Відкрив фестиваль хоровий колектив Свято-Іллінського храму, який виконав наступні твори: «Под напев молитв Пасхальных…», слова К. Фофанова, музика І. Кошміної; тропар Пасхи (різними мовами); «Две Марии», в аранжуванні та перекладі для хору Круковського О.О.

За результатами виступів наш хоровий колектив переміг у номінації “Майбутнє фестивалю”.

Четвертий рік поспіль фестиваль озвучує нові зразки духовних піснеспівів, які виконують професійні та аматорські, світські та церковні, дитячі та дорослі колективи.

Конкурс «Хорові зустрічі» проводиться в раках Пасхального фестивалю “Візерунки Великодня ” з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді в музичному мистецтві та сприяти подальшому розвутку їх обдарувань, залучати юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та Української Православної Церкви.к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2015. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 
карта сайту: розділи, сторінки 1 2 3 4 5