Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
13/04/2015
Творчий колектив недільної школи Свято-Іллінського храму прийняв учать у Пасхальному фестивалі
13 квітня 2015 року у галереї Соборній, на місці будівництва кафедрального собору УПЦ, розпочав свою роботу Пасхальний фестиваль “Візерунки Великодня 2015″.

За благословенням настоятеля Свято-Іллінського храму протоієрея Віталія Косовського, у фестивалі взяв участь творчий колектив недільної школи храму «Воскресение» (художній керівник Медвецька Алла Леонідівна).

Перед початком Пасхального фестивалю у Свято-Володимирівському-Андріївському храмі єпископ Бородянський Варсонофій звершив молебень, побажав учасникам Божої допомоги та окропив усіх святою водою.

У фестивалі брали участь хорові колективи міста Києва та області, а за результатами виступів поважне жюрі вибрало переможців у різних номінаціях.

Відкрив фестиваль хоровий колектив Свято-Іллінського храму, який виконав наступні твори: «Под напев молитв Пасхальных…», слова К. Фофанова, музика І. Кошміної; тропар Пасхи (різними мовами); «Две Марии», в аранжуванні та перекладі для хору Круковського О.О.

За результатами виступів наш хоровий колектив переміг у номінації “Майбутнє фестивалю”.

Четвертий рік поспіль фестиваль озвучує нові зразки духовних піснеспівів, які виконують професійні та аматорські, світські та церковні, дитячі та дорослі колективи.

Конкурс «Хорові зустрічі» проводиться в раках Пасхального фестивалю “Візерунки Великодня ” з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді в музичному мистецтві та сприяти подальшому розвутку їх обдарувань, залучати юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та Української Православної Церкви.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"