Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
В Неделю Сыропустную была совершена Божественная литургия в Свято-Ильинской церкви на Подоле
02/03/2014

2 марта 2014 года, в Неделю сыропустную, воспоминание Адамова изгнания, клирик храма протоиерей Николай Ризун совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме. Во время богослужения возносились молитвы об искоренении ненависти и даровании мира всем гражданам Украины.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри звершив першу Божественну літургію у м. Києві
02/03/2014

2 березня, у Прощену неділю, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри обрано митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія
24/02/2014

24 лютого у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, яке пройшло під головуванням найстарішого за хіротонією постійного члена Священного Синоду УПЦ митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

В Неделю мясопустную в Ильинском храме города Киева совершена Божественная литургия и поминальная заупокойная лития
23/02/2014

23 февраля 2014 года, в Неделю мясопустную, о Страшном суде, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена Божественная литургия. Во время богослужения возносились молитвы об искоренении ненависти и даровании мира всем гражданам Украины.

У Києво-Печерській Лаврі відслужена панахида за загиблими під час силового протистояння
20/02/2014

20 лютого, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  керуючий справами УПЦ  митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври відслужив заупокійне богослужіння за загиблими у дні силового протистояння.

Коментар Керуючого справами Української Православної Церкви у зв’язку з протистояннями у Києві 18 лютого 2014 року
18/02/2014

З самого початку політичної кризи й протягом всього періоду протистояння Українська Православна Церква неодноразово закликала до припинення насильства та мирного розв’язання конфлікту. На превеликий жаль, голос Церкви не був почутий. 18 лютого на вулицях Києва знову відновилось силове протистояння, пролилася кров, загинули люди. В ці хвилини ми чуємо тривожні повідомлення про нові зіткнення на Майдані Незалежності.

Cовершена воскресная Божественная литургия в Неделю о блудном сыне
16/02/2014

16 февраля, в Неделю о блудном сыне, Божественную литургию в Свято-Ильинском храме в сослужении священнослужителей совершил настоятель храма протоиерей Виталий Косовский.

В праздник Сретения Господа нашего Иисуса Христа в Свято-Ильинском храме на Подоле совершена Божественная литургия
15/02/2014

15 февраля2014 года, в день праздника Сретения Господня профессор протоиерей Виталий Косовский в сослужении священнослужителей совершил Божественную литургию в Свято-Ильинском храме на Подоле.

У день свята Стрітення Господнього у Києво-Печерській Лаврі була звершена Божественна літургія
15/02/2014

15 лютого, у день свята Стрітення Господнього, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія, яку з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира очолили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та єпископ Ірпінський Климент

Єпископ Ірпінський Климент звершив богослужіння престольного свята храму на честь мученика Трифона
14/02/2014

14 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь мученика Трифона Денянського благочиння з нагоди престольного свята.

<< 53 54 55 56 57 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"