Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
Українська Православна Церква відзначає День Хрещення Київської Русі
28/07/2014

28 липня Українська Православна Церква відзначає День Хрещення Київської Русі та вшановує  пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира – небесного покровителя новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Молебнем на Володимирській гірці розпочалося святкування Дня Хрещення Русі
27/07/2014

27 липня на Володимирській гірці у підніжжя пам’ятника хрестителю Русі – рівноапостольному князю Володимиру,  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви та духовенства Київської єпархії відслужив подячний  молебень.

В Неделю 7-ю по Пятидесятнице совершена Божественная литургия в Свято-Ильинской церкви на Подоле
27/07/2014

27 июля 2014 года, в Неделю 7-ю по Пятидесятнице и в день памяти святых отцов шести Вселенских соборов, протоиерей Николай Ризун совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме.

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив богослужіння з нагоди престольного свята Ольгинського храму
24/07/2014

24 липня, у день пам’яті великої рівноапостольної княгині Ольги, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Ольгинському храмі (вул. Архітектора Вербицького, 3-Г) у Дарницькому районі м. Києва.

У день пам’яті преподобного Антонія Печерського Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри звершив Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі
23/07/2014

23 липня, у день пам’яті засновника Києво-Печерської Лаври та всього руського чернецтва преподобного Антонія Печерського,  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі монастиря.

В Свято-Ильинском храме совершена воскресная Божественная литургия
20/07/2014

20 июля 2014 года, в Неделю 6-ю по Пятидесятнице, в Свято-Ильинском храме на Подоле священнослужителями храма совершена Божественная литургия.

В Неделю 5-ю по Пятидесятнице совершена Божественная литургия в Свято-Ильинской церкви на Подоле
13/07/2014

13 июля 2014 года, в Неделю 5-ю по Пятидесятнице, протоиерей Николай Ризун совершил воскресную Божественную литургию в Свято-Ильинском храме.

В неділю 13 липня – дев’ятий день з дня смерті Блаженнішого Митрополита Володимира
13/07/2014

Дев’ятий день з дня смерті Блаженнішого Митрополита Володимира  припадає на неділю 13 липня.

В день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив літургію в Успенському соборі Лаври
12/07/2014

12 липня, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Блаженнішого Митрополита Володимира поховано біля дзвіниці храму Різдва Богородиці в Києво-Печерській Лаврі
07/07/2014

7 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Заупокійну літургію та відспівування спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

<< 58 59 60 61 62 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"