Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
Відійшов до Господа найстаріший священик міста Києва протоієрей Миколай Радецький
05/03/2013

3 березня на 96 році життя відійшов до Бога відомий київський священик, який у різні роки був настоятелем кількох храмів в місті Києві, протоієрей Миколай Радецький.

У Неділю про блудного сина Предстоятель УПЦ звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі
03/03/2013

3 березня, у Неділю про блудного сина, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятель УПЦ освятив хрест та дзвони для дзвіниці Свято-Ольгінського храму столиці
02/03/2013

2 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Ольгінський храм (вул. Архітектора Вербицького, 3Г) у Дарницькому районі столиці, де освятив накупольний хрест та дзвони для храмової дзвіниці.

У Неділю про митаря та фарисея Предстоятель УПЦ звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі
24/02/2013

24 лютого, у Неділю про митаря та фарисея, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Управляющий делами УПЦ освятил кресты и колокола для строящегося в Шевченковском районе г. Киева храма в честь святителя Феодосия Черниговского
18/02/2013

По Благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и  всея Украины Владимира, 18 февраля 2013 года управляющий делами Украинской Православной Церкви митрополит Бориспольский Антоний совершил чин освящения крестов и колоколов для строящегося в Шевченковском районе г. Киева храма в честь святителя Феодосия Черниговского.

У день свята Стрітення Господнього Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
15/02/2013

15 лютого, у день свята Стрітення Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У Подільському районі м. Києва вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.
14/02/2013

14 лютого у 24-річницю виводу радянських військ з Афганістану, секретар Київської митрополії протоієрей Віталій Косовський, відслужив панахиду по загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

У день Собору мучеників і сповідників у землях Русі у ХХ ст. за Христа постраждалих Предстоятель УПЦ звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі
10/02/2013

10 лютого, у день Собору мучеників і сповідників у землях Русі у ХХ ст. за Христа постраждалих, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив  Божественну літургію в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Секретарь Киевской Митрополии протоиерей Виталий Косовский отметил День тезоименитства
08/02/2013

7 февраля 2013 года в Свято-Ильинском храме города Киева состоялась праздничная Божественная литургия.

У 95-у річницю від дня мученицької кончини митрополита Володимира (Богоявленського) Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі
07/02/2013

7 лютого 2013 року виповнюється 95 років від дня мученицької кончини митрополита Київського і Галицького Володимира (Богоявленського). Цього дня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію в храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

<< 64 65 66 67 68 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"