Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
Блаженніший Митрополит Володимир звершив Літургію у день престольного свята Всіхсвятського храму столиці
30/06/2013

30 червня, у неділю Всіх святих, престольне свято відзначає столичний храм Всіх святих (Залізничне шосе, 3). З нагоди свята Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію на площі перед храмом.

В день Святого Духа Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі на Троєщині
24/06/2013

24 червня, в день Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі на Троєщині (вул. Кірова, 2 б).

У День Пресвятої Трійці Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію на соборній площі Києво-Печерської Лаври
23/06/2013

23 червня, в день Пресвятої Трійці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію на Соборній площі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У Троїцьку батьківську суботу Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію в Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії.
22/06/2013

22 червня, у Троїцьку батьківську суботу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря, що у Феофанії.

Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди 20-ї річниці відродження Свято-Покровського Голосіївського монастиря
16/06/2013

16 червня у Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі відбулися урочистості з нагоди 20-річчя відродження чернечого життя в обителі.

Предстоятель УПЦ взяв участь в урочистому акті з нагоди чергового випуску Київських духовних шкіл.
15/06/2013

Після Божественної літургії на площі перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці у конференц-залі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася урочиста академія, присвячена XVIІІ-му випуску Київської Духовної Академії і XХІІ-му Семінарії.

У день чергового випуску у Київських духовних школах Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію на площі перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці
15/06/2013

15 червня, у день вшанування Києво-Братської ікони Божої Матері, на площі перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці Святої Успенської Києво-Печерської Лаври з нагоди чергово випуску Київських духовних шкіл Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію.

Блаженніший Митрополит Володимир молитовно вшанував пам'ять преподобного Агапіта Печерського
14/06/2013

14 червня Православна Церква відзначає пам'ять преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженніший Митрополит Володимир очолив святкове богослужіння у день 130-річчя Вознесенського храму на Деміївці
13/06/2013

13 травня 2013 року, у день свята Вознесіння Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав Свято-Вознесенську парафію, що на Деміївці (просп. 40-річчя Жовтня, 56), яка в цей день відзначила 130-ту річницю освячення храму.

Предстоятель УПЦ та голова КМДА оглянули будмайданчик Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ
11/06/2013

10 червня   Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав будівельний майданчик Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ. Його супроводжували намісник Святої Успенської  Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Макарівський Іларій. 

<< 73 74 75 76 77 >>
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"