Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
09/03/2012
На території Свято-Іллінського храму відбулася зустріч у рамках підготовки до 4-ої Пасхальної хорової Асамблеї
З Благословення Блаженішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, на території Свято-Іллінського храму у рамках підготовки до 4-ої Пасхальної хорової Асамблеї відбулася зустріч секретаря Київської Митрополії, протоієрея Віталія Косовського з заступником міністра культури та туризму України, Богуцьким Юрієм Петровичем та ректором Національної музичної академії України ім.. П.І. Чайковського, Народним артистом України, Рожком Володимиром Івановичем.

У ході обговорення плану заходів, з пропозиціями виступили присутні на зустрічі хормейстер Національної опери України Богдан Пліш та заслужений артист України, директор Рівненської обласної філармонії Олександр Тарасенко.

Протоієрей Віталій Косовський від імені Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Володимира передав щиру подяку усім організаторам хорового фестивалю і слова радості за те, що у 2008 році фестиваль було започатковано як всеукраїнський але наполеглива праця, патріотизм, переживання і любов членів оргкомітету до хорової культурної спадщини Православної Церкви призвели до Міжнародного визнання Пасхальної хорової Асамблеї і зацікавленості з боку представників інших держав, про що свідчать отримані листи-заяви на участь у фестивалі.

к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"