Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
21/05/2012
20 травня відбулося освячення хреста на місці де буде збудовано храм на честь ікони Божої Матері
20 травня в 2012 року за благословенням Блаженнішого Митрополита Володимира,Предстоятеля Української Православної Церкви, на території Київського міського центру репродуктивної і перинатальної медицини,що в Оболонському районі по проспекту Героїв Сталінграду, 16 відбулося освячення хреста на місці де буде збудовано храм на честь ікони Божої Матері "Помічниця в пологах".

Чин освячення очолив благочинний Північного округу протоієрей Тимофій Костюченко в співслужінні настоятеля храму протоієрея Павла Козаря.

Наприкінці освячення отець Тимофій звернувся до всіх прихожан парафії зі словами настанови, зокрема побажав Божої допомоги і стійкості в вірі.

Релігійна громада на честь ікони Божої Матері "Помічниця в пологах" більше 6-ти років проводить Богослужіння та займається духовною, моральною, психологічною і соціальною допомогою хворим, вагітним та всім хто її потребує, орендуючи для своїх потреб приміщення на I-му поверсі пологового корпусу.

Божою ласкою та зі згодою і підтримкою директора Центру Камінського Вячеслава Володимировича,професора, заслуженого лікаря України,член-кореспондента НАМНУ, людини глибоко віруючої вирішено питання розміщення невеликого храму біля пологового корпусу.

к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"