Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
09/08/2012
Афонське подвор’є Пантелеймонівського монастиря відзначило престольне свято
9 серпня, в день пам'яті великомученика Пантелеймона, на Афонському подвор'ї у Свято-Михайлівському храмі м. Києва була звершена Божественна літургія. Богослужіння очолив намісник подвор'я ієромонах Олексій (Корсак) у співслужінні настоятеля храму, благочинного лікарняних храмів м. Києва  протоієрея Романа Барановського, кліриків благочиння та храму.

Після відправи було звершено водосвятний молебень та хресний хід.

По завершенні богослужіння настоятель храму протоієрей Роман Барановський представив громаді намісника Афонського подвор'я Пантелеймонівського монастиря – ієромонаха Олексія (Корсака).

У своєму слові намісник подвор'я сказав, що з благословення Святішого Патріарха Кирила, Блаженнішого Митрополита Володимира, Собору старців Святої Гори Афон та ігумена Ієремії милістю Божою йому випала велика честь очолити подвор'я старовинної обителі на українській землі.

Ієромонах Олексій висловив надію на те, що стараннями громади подвор'я стане справжнім місцем, що буде  представляти святу афонську обитель, місцем, що з'єднує Афон і Україну. Намісник подякував настоятелю храму протоієрею Роману Барановському та громаді за теплий прийом, висловивши думку, що маючи любов Христову, ми маємо заставу духовного творення і спасіння.

Також настоятель храму протоієрея Роман Барановський зробив оголошення, про те, що тепер у недільні дні у великому храмі намісник подвор'я буде звершувати Божественну літургію афонським чином. Початок богослужіння о 7.00. Також отець Роман повідомив, що з благословення Святої Гори Афон щонеділі о 15.00 у храмі будуть проводитися бесіди для парафіян, охочих більше дізнатися про Іісусову молитву і практику благочестя афонських ченців.

На завершення намісник подвор'я ієромонах Олексій (Корсак) і благочинний лікарняних храмів міста Києва протоієрей Роман Барановський привітали всіх присутніх зі святом великомученика Пантелеймона та  побажали  духовного і тілесного здоров'я.


к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"