Анонс | Новости | Монастыри Киева | Храмы Киева | Фотогалерея
Укр | Рус
Рекомендуем

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты


 
20/08/2012
У день Преображення Господнього Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі на Теремках
19 серпня православні християни відзначають одне із найбільших свят -  Преображення Господа нашого Іісуса Христа. Цього дня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі, що на столичному масиві Теремки-2.

Йому співслужили: секретарь Предстоятеля УПЦ та настоятель храму архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Макарівський Іларій, клірики храму.

Наприкінці богослужіння Архіпастир привітав ктитора, настоятеля, духовенство та прихожан із престольним святом та звернувся із словами настанови:

«Вітаю вас із великим, радісним і чудовим по формі й змісту святом Преображення Господнього. Преображення – це потреба кожної душі та є подвиг усього життя, преображення оновлює людину та дає їй нові сили, нову благодать і небесне благословення.

Відзначаючи це свято, кожен із нас переживає ту трепетну радість, яка дається цим святом, ті благодатні хвилини, котрі людина отримує в храмі Божому, де звершуються всі тайни нашого спасіння, а найбільша – Свята Євхаристія, у якій Господь приходить до нас грішних і з’єднує нас із Ним навіки.

Я бажаю вам справжнього преображення, не на словах, не на бажаннях, а на ділі та добропорядному  благочестивому житті християнина. Нехай же Господь, Котрий благоволив преобразитися перед святими Своїми учнями і апостолами, дасть нам міць віри та надії, а найголовніше любові – любові до Бога і людей - тільки цим шляхом людина звершує достойно і спасительно своє хрестоносіння. Нехай ці три чесноти будуть для нас дороговказом у нашому житті, наших молитвах, наших скорботах та радостях»,  - сказав Владика Володимир.

По завершенні богослужіння Архіпастир освятив  виноград та плоди, принесені віруючими.
к списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Официальный сайт Свято-Ильинской церкви Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви.

Все права защищены.

Перепечатка материалов только при наличии ссылки на http://orthodox-church.kiev.ua/


Главный редактор - протоиерей Виталий Косовский.

 


 

Создание сайта "Лаймнет"